Double Stacks

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Double Stacks

Video automat Double Stacks od producentov hazardných hier Net Entertainment je 5-valcový, s desiatimi výhernými líniami, ktorý disponuje s funkciou Double Stacks a Free Spins naskladanými wilds. Inšpiráciou producentov boli klasické ovocné stroje, ktoré vylepšili, a v modernom štýle vám predstavia jednoduchú hru plnú neónovej atmosféry so zaujímavými funkciami.

Hra disponuje s inovovanými funkciami ako sú voľné otočenia ale aj bonusmi a inými funkciami. V hre nájdete 8 bežných symbolov z toho sú 4 symboly nízkej hodnoty reprezentované vodnými melónmi, citrónmi, slivkami a čerešňami a 4 prémiové symboly, ktoré predstavujú zvončeky, hviezdy, sedmičky a diamanty. Atraktívna hra s moderným dizajnom, ohromujúcimi animáciami a vysokým potenciálom výhier je k dispozícii online vo vašich obľúbených kasínach. Preto neváhajte a roztočte valce automatovej hry Double Stacks na mobilných zariadeniach alebo počítačoch ešte dnes.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Double Stacks a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Double Stacks
Game Platform NetEnt
Rows 3
Free Spins Yes
Lines 10
Reels 5
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Automaty Online Ovocné Automaty Retro