Hracie automaty Dolphin Reef

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Dolphin Reef

Zábavný hrací automat Dolphin Reef vám prináša spoločnosť Microgaming. Témou tohto päť valcového automatu s 20 výhernými líniami sú delfíny a podmorský koralový svet. Lavínu výhier zažijete na vodnej lavíne so skvelou grafikou a animáciami symbolov. Stretnete sa tu so symbolmi delfínov, korytnačiek, rýb a truhiel s pokladom, ktoré vás nielen vezmú do tajuplných hlbín podmorského sveta.

Zbohatnite vďaka pokladom, ktoré ponúka podmorský svet

Výhry sa na hracom automate Dolphin Reef vyhodnocujú sprava doľava, a k zisku výhry potrebujete minimálne tri rovnaké symboly vedľa seba. Možnosť zaujímavých výhier vás čaká vďaka bonusovým symbolom, ktoré v hre máte možnosť stretnúť. Prvým je DELFÍN, ktorý dokáže nahradiť statné symboly tak, aby vznikla nová výherná kombinácia, pomocou ktorej môžete získavať veľké peniaze úplne zadarmo. Druhým bonusovým symbolom je TRUHLA s pokladom, ktorá vám zase umožní zatočiť si valcami automatu niekoľkokrát zadarmo. Posledným bonusovým symbolom je RYBA, ktorá vám na herný účet daruje celkom 5 000 kreditov úplne zadarmo. Ponorte sa do hlbín mora a vyberte si tie vaše truhlice s pokladom na výhernom automate Dolphin Reef.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Dolphin Reef a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Dolphin Reef
Game Platform Microgaming
Reels 5
Lines 20
Graphics 3/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo