Divine Dreams

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Divine Dreams

Poskytovatelia hazardných hier Quickspin prinášajú hrací automat Divine Dreams plný vzrušenia a nabitých funkcií. Ocitnite sa v okúzľujúcom svete paradoxov. Na piatich riadkoch automatu nájdete 243 výherných línií.

Hra je plná niektorých zaujímavých funkcií, ako napríklad Bonus Reel s rôznymi výhodami. Nájdite bohyňu bohatstva ďaleko v dažďových pralesoch Indonézie a odneste si tie najväčšie poklady.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Divine Dreams a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Divine Dreams
Game Platform Quickspin
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 0.2 / 100
3D Yes
Free Spins Yes
Game Features Re-Spins
HD Yes
Jackpot No
Maximum Win 7414,9 x bet
Technology HTML5
Theme Rain forests of Indonesia
Graphics 8/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Automaty Online Peniaze