Diamond Dogs výherné automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Diamond Dogs

Na piknik plný diamantových psíkov vás pozývajú tvorcovia NetEnt, kde na piatich valcoch môžete napočítať 25 výherných línií. Staňte sa aj vy hviezdou pikniku spolu s pózujúcimi psíkmi, ktorý žijú v prepychu a užívajú si každú sekundu pred fotoaparátom. Hrací automat Diamond Dogs vám spestria aj bonusové symboly a funkcie, ktoré hra ponúka. Symboly WILD dokážu nahradiť akýkoľvek symbol tak, aby vznikla výherná kombinácia, a symbol SCATTER ponúkne voľné spiny úplne zadarmo.

Rozprávkové výhry s roztomilými psíkmi

Okrem roztomilých psíkov na výhernom automate Diamond Dogs nájdete bežné symboly ako napríklad kosť zabalená v stuhe, steak v diamantovej trblietavej miske, VIP požiarny hydrant, luxusná psia búda, taktiež štandardné kartové symboly. V hre môžete natrafiť aj na Bonusovú hru, ktorú spustíte, keď sa na jednej aktívnej línii objavia tri a viac bonusových symbolov. Potom uvidíte pár psíkov pózovať na červenom koberci. Vašou úlohou je psíkov vyfotiť, v prípade, že bude vaša fotografia čistá, potom získate peňažnú odmenu.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Diamond Dogs a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Diamond Dogs
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 25
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo