Diamond Dogs výherné automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Diamond Dogs

Na piknik plný diamantových psíkov vás pozývajú tvorcovia NetEnt, kde na piatich valcoch môžete napočítať 25 výherných línií. Staňte sa aj vy hviezdou pikniku spolu s pózujúcimi psíkmi, ktorý žijú v prepychu a užívajú si každú sekundu pred fotoaparátom. Hrací automat Diamond Dogs vám spestria aj bonusové symboly a funkcie, ktoré hra ponúka. Symboly WILD dokážu nahradiť akýkoľvek symbol tak, aby vznikla výherná kombinácia, a symbol SCATTER ponúkne voľné spiny úplne zadarmo.

Rozprávkové výhry s roztomilými psíkmi

Okrem roztomilých psíkov na výhernom automate Diamond Dogs nájdete bežné symboly ako napríklad kosť zabalená v stuhe, steak v diamantovej trblietavej miske, VIP požiarny hydrant, luxusná psia búda, taktiež štandardné kartové symboly. V hre môžete natrafiť aj na Bonusovú hru, ktorú spustíte, keď sa na jednej aktívnej línii objavia tri a viac bonusových symbolov. Potom uvidíte pár psíkov pózovať na červenom koberci. Vašou úlohou je psíkov vyfotiť, v prípade, že bude vaša fotografia čistá, potom získate peňažnú odmenu.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Diamond Dogs a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre