Výherné automaty Diamond Queen

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Diamond Queen

Výherný hrací automat Diamond Queen od tvorcov IGT vás vnesie do sveta kúziel a záhadných trpaslíkov. Odhaľte aj vy záhadné tajomstvo výhry, ktoré vám táto hra ponúka. Vďaka svojej animácii, grafike a zvukovým efektom, vás dokáže zabaviť na dlhé hodiny.

Pričarujte si bohatstvo zo sveta kúziel

Hra disponuje s množstvom špeciálnych funkcií, ktoré poskytnú vyššie výhry, a tak sa stane výherný automat Diamond Queen pre vás ešte atraktívnejším.
Okrem klasických kartových symbolov, tu stretnete aj symboly ako koruna, mapy, kúzelníka, logo hry a symboly mystického diamantu, ktoré sú zároveň bonusovými symbolmi. Taktiež nechýba už obľúnený wild symbol, ktorý nahrádza všetky ostatné symboly a pomôže vám tak vytvoriť viac výherných kombinácií. Scatter symbolom je diamant. Ponorte sa do sveta fantázií, kde na vás čakajú atraktívne výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Diamond Queen a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Diamond Queen
Game Platform IGT
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo