Diamantové šialenstvo plné rôznofarebných drahých kameňov

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Diamantové šialenstvo plné rôznofarebných drahých kameňov

Zoznámte sa video automatom Power Gems od tvorcov Core Gaming, ktorý disponuje desiatimi výhernými líniami na piatich valcoch. Tri alebo viacero zodpovedajúcich symbolov vytvárajú výherné kombinácie začínajúce od najbližšieho alebo najspodnejšieho valca. Diamantové šialenstvo plné rôznofarebných drahých kameňov si môžete dopriať už teraz. Množstvo doplnkových funkcií vám umožní získať ešte vyššie výhry.

V hre môžete očakávať aj tieto bonusy: opätovné roztočenia s wild kotúčmi, kolosálnymi symbolmi alebo náhodnými wild prírodnými udalosťami. Je tu tiež bonusové kolo, ktoré pokračuje, kým neuskutočníte 10 výherných otočení. Očakávajte zaujímavé výzvy, hlavne s rozširujúcim sa multiplikátorom, ktorý prináša fantastické víťazstvá. Jednoduchá grafika s inovovanými funkciami sa určite zapáči väčšiemu počtu hráčov, pretože ponúkajú zaujímavé výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Diamantové šialenstvo plné rôznofarebných drahých kameňov a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Power Gems
Game Platform SG Gaming
Technology HTML5
Reels 5
Lines 10
Graphics 4/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game