Hrací Automat Day of the Dead

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Day of the Dead

Day of the Dead je hrací automat založený na mexickom sviatku Día de Muertos. Tento sviatok sa využíva na stretnutie rodiny a spomínanie na mŕtvych. Typickým znakom pre tento sviatok sú kostry ozdobene množstvom farebných dekorácii. Hrací automat je plný kostier vo farebných kostýmoch.

Hrací automat ponúka hru na 5valcoch s rôznymi počtami riadkov. Na hracej ploche sa stretneme so symbolmi ako kvety, ovocie, chlieb alebo jedlo. Symboly s vyššou výhrou sú tancujúce kostry a kostrová skupina Mariachi. Medzi špeciálnymi symbolmi Vás budú čakať Wild symbol, Scatter Awards alebo Free Spin Bonus.

Zahrajte si tento tematický hrací automat a odneste si skvelé výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Day of the Dead a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Day of the Dead
Game Platform RGSGames
Technology HTML5
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 9/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo