Daredevil výherné automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Daredevil

TV, Spoločnosť Playtech prináša online hrací automat Daredevil na motívy filmu, kde zažijete dobrodružstvo s Marevlovským hrdinom. Teraz si môžete dosýta užiť v pohodlí domova komiksový príbeh hrdinu, ktorý je cez deň úspešný právnik a v noci sa vydáva bojovať so zlom. Na piatich valcoch napočítate skvelých dvadsať výherných línií. V hre si vychutnáte skvelú grafiku a dva bonusové symboly. Prvý špeciálnym symbolom, ktorý môžete stretnúť je WILD, ktorý dokáže nahradiť ktorýkoľvek iný symbol, aby vznikla nová výherná kombinácia. Ďalším bonusovým symbolom je SCATTER, ktorý vám podaruje až desať voľných roztočení úplne zadarmo.

Odhaľte tajomstvo Daredevil a odneste si bohatú odmenu

Okrem špeciálnych symbolov tu nájdete známe postavy z filmu, ale aj klasické kartové symboly, s ktorými si môžete vylepšiť vaše hracie konto. Ak ste fanúšikovia komiksov, určite si nenechajte ujsť túto skvelú príležitosť a vyskúšajte automatovú hru Daredevil online.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Daredevil a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Daredevil
Game Platform Playtech
Reels 5
Lines 25
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo TV