Max Damage online výherný automat

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Max Damage

A vesmírnou loďou porazte aj toho najväčšieho nepriateľa na kasíno hre Max Damage. V tejto hre nenájdete žiadne valce, no ocitnete sa na palube vesmírnej lode, ktorá vám bude slúžiť nato, aby ste porazili súpera, ktorí sa približujú práve k vašej lodi. Za každého zničeného nepriateľa vyhráte určitý obnos peňazí. Pokúste sa zneškodniť čo najviac nepriateľských kozmických lodí a získajte fantastické výhry.

Nevzdávajte sa svojej výhry

Ovládanie kasíno hry Max Damage je veľmi jednoduché, medzerníkom budete strieľať a šípkami doľava a doprava sa budete pohybovať. Hra má celkovo deväť levelov, v ktorej môžete získať počas hry niekoľko bonusov, ako napríklad životy, štíty, či vylepšenia zbraní. Vyskúšajte sa vžiť do úlohy kapitána vesmírnej lode a zabávajte sa vďaka skvelému online kasíno hry Max Damage v kasínach s licenciou, kde na vás čakajú úžasné bonusy.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Max Damage a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Max Damage
Game Platform Microgaming
Reels 5
Lines 243
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo