Da Winci

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Da Winci

Staňte sa aj vy svedkami dokončeného obrazu od slávneho maliara Da Vinciho, podľa ktorého spoločnosť Inspired Gaming navrhla tento výherný automat. Vďaka nemu sa ocitnete v umeleckej dielni samotného majstra a nahliadnete na jeho umelecké diela. Tvorivá dielňa zahŕňa na piatich valcoch automatu základné symboly písmen, ale aj špeciálne symboly ako wild a samozrejme symboly znázorňujúce samotné diela maliara Da Vinciho - portréty a knihy kresieb.

Získajte jedinečné odmeny od Da Vinciho

Zaujímavá grafika vás prenesie k samotnému umelcovi, tak ako ho ešte nepoznáte. Na obrazovke vyzerá ako škriatok v zelenom plášti s veľkou bielou bradou. Zábavne ladený automat vás bude prekvapovať každým roztočením. Počas hry máte k dispozícii dvadsať výherných línií, množstvo bonusov, extra stávok, ktoré vám s určitosťou prinesú skvelé výhry každým roztočením valcov. Inšpirujte sa samotným Da Vincim a vyskúšajte tento zábavný hrací automat plný zaujímavých odmien. Vychutnajte si skutočný diamant medzi automatmi aj vy v obľúbených online kasínach.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Da Winci a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre