Da Winci

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Da Winci

Staňte sa aj vy svedkami dokončeného obrazu od slávneho maliara Da Vinciho, podľa ktorého spoločnosť Inspired Gaming navrhla tento výherný automat. Vďaka nemu sa ocitnete v umeleckej dielni samotného majstra a nahliadnete na jeho umelecké diela. Tvorivá dielňa zahŕňa na piatich valcoch automatu základné symboly písmen, ale aj špeciálne symboly ako wild a samozrejme symboly znázorňujúce samotné diela maliara Da Vinciho - portréty a knihy kresieb.

Získajte jedinečné odmeny od Da Vinciho

Zaujímavá grafika vás prenesie k samotnému umelcovi, tak ako ho ešte nepoznáte. Na obrazovke vyzerá ako škriatok v zelenom plášti s veľkou bielou bradou. Zábavne ladený automat vás bude prekvapovať každým roztočením. Počas hry máte k dispozícii dvadsať výherných línií, množstvo bonusov, extra stávok, ktoré vám s určitosťou prinesú skvelé výhry každým roztočením valcov. Inšpirujte sa samotným Da Vincim a vyskúšajte tento zábavný hrací automat plný zaujímavých odmien. Vychutnajte si skutočný diamant medzi automatmi aj vy v obľúbených online kasínach.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Da Winci a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Da Winci
Game Platform K9 Games
Technology Flash
Reels 5
Lines 20
Graphics 6/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online