Cyrus the virus

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Cyrus the Virus

Zabávajte sa s malými počítačovými vírusmi, ktoré môžete zneškodniť priamo na valcoch hracieho automatu Cyrus the virus. Na piatich valcoch automatu od tvorcov Yggdrasil sa nachádza desať výherných radov, kde sa bude na vás usmievať až sedem druhov najmenších vírusov. Symboly, ktoré sú v hre sú v podstate skladajú z množstva rôznych farebných vírusov. Tieto však nenapadnú váš počítač, budú sa na vás dokonca aj usmievať. Skvelá animácia a zvukové efekty zabavia a potešia zároveň.

Tentokrát vám roztomilé vírusy prinesú skvelé výhry

Roztomilé vírusy sa postupne budú meniť na väčšie, ktoré vám môžu získať aj vyššie výhry. Jediný špeciálny symbol, ktorý tam nájdete je wild, ktorý sa objavuje iba na prostrednom valci, a zostáva na svojej pozícii počas 2 roztočení. Samozrejme dokáže v hre nahrádzať všetky ostatné symboly. Výherný automat Cyrus the virus patrí medzi jednoduché hry, ktoré vynikajú vysokým pomerom výhier.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Cyrus the Virus a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Cyrus the Virus
Game Platform Yggdrasil Gaming
Coin Values 0.01
Technology HTML5
Symbols 7 types of viruses
Rows 3
Reels 5
Reel Type Spinning symbols
Min / Max Bet 0.10 / 40
Maximum Win N/A
Lines 10
Jackpot Yes
HD Yes
Game Features Wild substitutions
Free Spins Yes
3D Yes
Bet Levels 1
Ways to Win 10
Wheels 5
Graphics 8/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo