Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Enchanted Crystals

Lesné víly na hracích automatoch Enchanted Crystals od tvorcov Play'n Go vám pričarujú fantastické výhry. Príjemná hudba v štýle kúziel, skvelej grafiky a veľmi dobre zakomponovaných zvukových efektov vás privedie do lesa plného krásnych víl, škriatkov a kúziel, kde víly bojujú so zlým škriatkom. Vašou úlohou bude pomôcť im zvíťaziť nad škriatkom a poraziť tak zlo v začarovanej krajine kúziel.

Vstúpte do sveta kúziel a odneste si bohatstvo

Výherné automaty Enchanted Crystals ponúkajú možnosť roztočení zadarmo, špeciálne symboly wild a skvelú bonusovú hru. Keď sa na valcoch objavia tri symboly predstavujúce vysmievajúceho škriatka, vstúpite do tajnej podzemnej komnaty, z ktorej môžete ukradnúť jeho najcennejší kryštál. Ak získate 3 symboly motýľa sediaceho na kvete získate roztočenia zadarmo. Wild symbol stvárňuje kryštál, ktorý sa roztiahne na celý valec a poskytne vám tiež roztočenia zadarmo. Na automate Enchanted Crystals nájdete celkovo päť valcov a 243 prednastavených výherných línií. Záplava najrôznejších funkcií, škriatkovia, víly a celý rad ďalších symbolov vás privedie k vašim vysnívaných výhram.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Enchanted Crystals a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Enchanted Crystals
Game Platform Play'n GO
Reels 5
Lines 243
Graphics 6/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo