Warlords - Crystal of Powers automaty online

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Warlords: Crystal of Powers

So stredovekými bojovníkmi dosiahnete vaše vytúžené bohatstvo v podobe kryštálu moci na automatovej hre Warlords: Crystal of Powers. Doprajte si nezabudnuteľné zážitky s neopakovateľným bohatstvom v prípade, ak vyskúšate roztočiť valce skvelého automatu od tvorcov NetEnt.

Vstúpte do bitky a stanete sa víťazom

S predstaviteľmi výherného automatu Warlords: Crystal of Powers, ktorými sú Kňažka, Samuraj a Barbara zažijete nebezpečenstvo, ktoré vám vďaka skvelým funkciám a bonusom prinesie fantastické výhry. Vybojujte si svoj kryštál moci so stredovekými bojovníkmi aj vy v online kasínach, kde si môžete vychutnať vynikajúcu 3D grafiku a spracovanie tejto hry.

Odporúčame vám zahrať si mnoho ďalších najobľúbenejších online kasínových hier. Pre skutočných hráčov odporúčame zoznam online kasín v bočnom menu, kde nájdete aj najnovšie správy o kasínach a súhrn bonusov. Tiež odporúčame pozrieť si kategórie ruleta a video automaty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Warlords: Crystal of Powers a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Warlords: Crystals of Power
Game Platform NetEnt
Free Spins Yes
Game Features Random Overlay Wild, Scatters, Battle, Re-Spins
Lines 30
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online