CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Crusaders of Fortune

Hrací automat Crusade of Fortune (v preklade Krížová výprava šťastia), ktorý prináša spoločnosť Net Entertainment je plná tajomstiev a záhadných výhier. Fantastické dobrodružstvo, v ktorom môžete bojovať proti podivným bytostiam z podsvetia si môžete vychutnať na piatich valcoch s 20 výhernými líniami. Postavte sa tvárou v tvár bytostiam z podsvetia a získajte všetky možnosti výhier aké hra ponúka.

Neuveriteľné výhry z bytosťami z podsvetia

Netradičné zážitky vám doprajú symboly v podobe minotaurov, čarodejníc, kúzelníkov, trollov a goblinov. Vybojujte si cestu k bohatstvu porazením týchto netradičných bytosti, a ako bojovnú zbraň môžete použiť sekeru alebo vojnové kladivo.

Wild symbolom automatovej hry Crusaders of Fortune je bystrý čarodejník a nahrádza všetky ostatné symboly okrem scatter symbolu. Za 5 wild symbolov zobrazených na jednej aktívnej výhernej línii získate 5000 mincí. Trpasličieho bojovníka predstavuje scatter symbol, ktorý za päť rovnakých symbolov vynásobí počet stavených mincí hneď 200x. Scatter symbol tiež spúšťa funkciu voľných zatočení. Za 3, 4 alebo 5 scatter symbolov zobrazených kdekoľvek na valcoch obdržíte postupne 10, 20 alebo 30 roztočení zadarmo. Naviac je pri voľnej hre použitý multiplikátor, takže sú všetky vaše výhry ztrojnásobené.

Odporúčame vám zahrať si mnoho ďalších najobľúbenejších online kasínových hier. Pre skutočných hráčov odporúčame zoznam online kasín v bočnom menu, kde nájdete aj najnovšie správy o kasínach a súhrn bonusov. Tiež odporúčame pozrieť si kategórie ruleta a video automaty.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Crusaders of Fortune a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Crusade of Fortune
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo