Crown of Egypt automat online

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Crown of Egypt

Hrací automat Crown of Egypt s témou Egypta od spoločnosti IGT ponúka skvelých 1024 spôsobov výhry na 5 valcoch so 40 výhernými radmi. Slnkom zaliaty Egypt prináša nielen oddych a zážitky, ale aj bohatstvo ukryté v pyramídach.

S pyramídami to roztočíte zadarmo

Medzi symboly patrí napríklad logo hry, ktoré tiež pôsobí ako wil symbol, a dokáže nahradiť všetky ostatné symboly s výnimkou pyramíd, faraóna, Cleopatry, Ra, Anubisa, Hathora a vyšších kartových symbolov. Ak sa objavia aspoň 2 symboly pyramíd na strednom valci, aktivujete si voľné roztočenia zadarmo, ktorých počet závisí od počtu pyramíd umiestnených na strednom kotúči.
Vďaka úžasnej grafike, zábavným zvukovým efektom, animáciám a zaujímavým funkciám sa od automatovej hry Crown of Egypt určite neodtrhnete, lebo ponúka viac než ste čakali! Vyskúšajte si ju zahrať aj zadarmo.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Crown of Egypt a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Crown of Egypt
Game Platform IGT
Ways to Win 1024
Technology Flash
Reels 5
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo