Výherný automat Crime scene

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Crime Scene

V tomto výhernom automate Crime Scene sa ocitnete v úlohe detektíva, ktorý musí vyriešiť zločin. Vypátrať a vyriešiť túto zložitú zápletku vám prináša spoločnosť Net Entertainment, ktorá túto hru vytvorila, a dáva vám tak jedinečnú možnosť byť zároveň vyšetrovateľom prípadu, ale aj zločincom. Vyriešiť vážny trestný čin nie je jednoduché, preto Vám budú nápomocné symboly tejto hry, ktoré súvisia s témou, a zároveň získate bohatú odmenu.

Symboly predstavujú: odtlačok topánky, hliníkový kufor, pištole, okuliare a kreslené kriedou písmená na chodníku. Najdôležitejším symbolom hracieho automatu Crime scene je odtlačok topánky. Pri jeho získaní hráč dostane jackpot a násobí body 750 krát. Taktiež tu nájdete špeciálne symboly a funkcie bonusovú hru a wild symbol, ktorý dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol, aby vznikla výherná kombinácia.

Vyriešte záhadu zločinu a získajte mega výhry!

Zahrajte sa na vyšetrovateľa, ktorý vyrieši každý záhadný prípad a získajte tak svoju odmenu 22 500 mincí. Na základe všetkých dôkazových materiálov, ktoré získate prostredníctvom tejto hry sa vám to s istotou podarí v kasínach EU za skutočné peniaze.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Crime Scene a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Crime Scene
Game Platform NetEnt
Theme Crime
Technology Flash
Symbols Poker Symbols, Forensic Glasses, Suitcases with Equipment, Guns, Fingerprints, Footprints
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 0.15 - 150
Lines 15
Free Spins No
Coin Values 0.01 - 1
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo