Coyote Moon hracie automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Coyote Moon

Spoločnosť International Gaming Technology prináša ďalší výherný automat Coyote Moon, kde témou hry je kojot. Na piatich valcoch môžete získať až štyridsať výherných línií. Obsahuje mnoho funkcií, s ktorými môžete získať viac než ste len čakali.

Šťastný lov

Na automatovej hre Coyote Moon nájdete symboly súvisiace s témou hry, spojené so životom kojotov, ako je jeleň, kolibrík, kravská lebka a jašterica. Ďalšími symboly v hre sú eso, kráľ, kráľovná, chlapec, 10 a 9. Symbol zobrazujúci logo hry Cayo Moon je wild symbolom a symbol starého vyjúceho kojota zasa zastupuje scatter symbol. Wild symbol nahrádza všetky ostatné symboly, okrem scatter symbolu a uľahčuje tak získanie vyšších výhier. Scatter symbol zase pomáha hráčom odomknúť bonusovú hru, ktorú obsahuje automatová hra Coyote Moon.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Coyote Moon a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Coyote Moon
Game Platform IGT
Technology Flash
Reels 5
Lines 30
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo