Coyote Moon hracie automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Coyote Moon

Spoločnosť International Gaming Technology prináša ďalší výherný automat Coyote Moon, kde témou hry je kojot. Na piatich valcoch môžete získať až štyridsať výherných línií. Obsahuje mnoho funkcií, s ktorými môžete získať viac než ste len čakali.

Šťastný lov

Na automatovej hre Coyote Moon nájdete symboly súvisiace s témou hry, spojené so životom kojotov, ako je jeleň, kolibrík, kravská lebka a jašterica. Ďalšími symboly v hre sú eso, kráľ, kráľovná, chlapec, 10 a 9. Symbol zobrazujúci logo hry Cayo Moon je wild symbolom a symbol starého vyjúceho kojota zasa zastupuje scatter symbol. Wild symbol nahrádza všetky ostatné symboly, okrem scatter symbolu a uľahčuje tak získanie vyšších výhier. Scatter symbol zase pomáha hráčom odomknúť bonusovú hru, ktorú obsahuje automatová hra Coyote Moon.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Coyote Moon a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre