Cool Bananas

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Cool Bananas

Veľká show s opičím mužom, ktorý vám ponúka zaručenú zábavu na každý deň s roztočením hracieho automatu Cool Bananas práve začína. Hra plná chladných opíc vyvinutá spoločnosťou WGS vám prinesie vďaka funkciám a bonusom získať veľký balík peňazí ukrytý v najväčšom banáne na svete. Kráľovské opičie mesto má nádherný kreslený vzhľad s originálnymi symbolmi.

Obrovská opica s veľkým balíkom

Nájdete tu napríklad peniaze, ktoré nosia slnečné okuliare, hawajskú košeľu a náušnicu, ktoré uvidíte na mrakodrape držiace v ruke mladú blondínku. Lietadlo, ktoré momentálne preletelo ponad vaše hlavy vám čoskoro môže poslať zaujímavú odmenu v podobe online výhry. Ak hľadáte niečo originálne a zábavné, práve ste sa ocitli na správnom mieste. Jedinečná príležitosť ako získať veľký balík peňazí na výhernom automate Cool Bananas je roztočiť valce kdekoľvek sa nachádzate a užívať si každú minútu v zábavnom svete opíc. Hra disponuje s množstvom bonusových hier so skvelým motívom a vyššou šancou na výhru.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Cool Bananas a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Cool Bananas
Game Platform NextGen Gaming
Technology HTML5
Reels 5
Lines 25
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 3/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online