Choy Sun Doa automaty online

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Choy Sun Doa

Jednoduchá automatová hra Choy Sun Doa s možnosťou vyhrať veľké sumy peňazí predstavuje spoločnosť Aristocrat s témou čínskej mytológie. V hre sa stretnete s čínskym bohom bohatstva spolu so symbolmi rýb, mincí, čísel, prsteňa a drakov. Presuniete sa medzi múry čínskeho kláštora, kde sú pre vás pripravené zaujímavé výhry. Cieľom hracieho automatu Choy Sun Doa je spojiť rovnaké symboly na susedných valcoch zľava doprava, kde môžete získať 243 spôsobov výhry.

Za múrmi kláštora neuveriteľné bohatstvo

Ak si chcete zahrať bonusovú hru a získať jackpot v hodnote 5000 mincí, musíte najprv na prvom, druhom a treťom valci získať 3 scatter symboly. Bonusový symbol ZLATÝ DRAK vám dokáže darovať na hrací účet až 1 000 kreditov úplne zadarmo. Druhým bonusovým symbolom je CHOY - čínsky mních, ktorý vďaka svojmu učeniu dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol práve tak, aby mohla vzniknúť nová bonusová kombinácia. Posledným zaujímavým symbolom, ktorý vám video automat Choy Sun Doa ponúka je ČIAPKA, ktorá vám dokáže vašu výhru vynásobiť.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Choy Sun Doa a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Choy-Sun-Doa
Game Platform Aristocrat
Ways to Win 243
Reels 5
Graphics 4/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo