Automaty Cat Walk online

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Cat Walk

V uliciach Manhattanu, môžete aj vy natrafiť na okúzľujúce mačičky, ktoré prišli na extravagantné nákupy. Presvedčte sa o tom na online automate Cat Walk od tvorcov Ash Gaming. Mačacie zákazníčky určite nešetria na týchto nákupoch a doprajú si tie najdrahšie kúsky, ktoré im prídu pod ruky. Šetriť na oblečení sa nevypláca, preto poďte aj vy robiť spoločnosť pri nakupovaní tým najluxusnejším nákupným maniačkám. Aj pozadie hry vám bude pripomínať ulice v New Yorku, kde vidíte mrakodrapy.

Nakupovanie s mačičkami je zábavou i výhrou pre vás

Milovníci nakupovania a roztomilých mačičiek si na výhernom automate Cat Walk splnia svoje sny. Okrem mačičiek modeliek tu stretnete symboly spojené s témou nakupovania ako sú: zlaté prstene, vysoké topánky na podpätku, červené kožené kabelky, slnečné okuliare a iné luxusné odevy. Okrem Wild symbolu, ktorý znázorňuje mrakodrap tu nájdete funkciu Boutique Bonus, v ktorej sa vás zmocní obrovská nákupná horúčka.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Cat Walk a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Catwalk
Game Platform Playtech
Theme Cats
Technology HTML5
Rows 4
Reels 5
Min / Max Bet 0.002 - 1.00
Lines 100
Jackpot No
HD No
Game Features Bonus Scatter, Wild, Boutique Bonus, Multipliers
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo