Casper výherné hracie automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Casper's

Malý duch menom Casper hlavnou postavou na výhernom hracom automate Casper's od tvorcov Blue Print Gaming. Hra ponúka na piatich valcoch až 40 výherných línií. Mnohý ho môžete poznať z filmu, či rozprávky, kde sa snaží nájsť svojich rodičov. Samotná hra vás môže potešiť aj špeciálnymi bonusmi, ktorými disponuje, ako sú bonusová hra plná roztočení zadarmo, tie vám prinesú Tajomné zrkadlá. Ďalším bonusovým symbolom je známy wild, ktorý zase dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol tak, aby vznikla nová výherná kombinácia.

Priateľský duch prekvapí skvelými výhrami

Zaujímavé výhry v automatovej hre Casper's môžete získať aj vďaka symbolu CASPER, ktorý vám daruje päť voľných spinov, počas ktorých daruje slušné výhry. Na valcoch objavíte ešte rozsvietený svietnik, alebo nástenný obraz s podobizňou bieleho ducha, ale aj klasické symboly kariet. Pozadím celej hry je nočná scenéria dediny, ktorá iba umocňuje mierne strašidelné zafarbenie celého automatu.
Mierne strašidelný soundtrack sa postará o dokonalú zábavu a spolu s priateľským Casperom môžete získať neuveriteľné výhry priamo na hracie účty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Casper's a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Casper's Mystery Mirror
Game Platform Blueprint Gaming
Reels 5
Lines 40
Free Spins Yes
Graphics 4/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo