Hrací automat Cash Coaster

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Cash Coaster

Zábava, adrenalín, krik nadšených ľudí a obrovské výhry z prostredia zábavného parku. Toto všetko nájdete v Hracom automate od spoločnosti IGT.

Zajazdite si na horskej dráhe plnej zábavy a výhier, s hracím automatom Cash Coaster. Grafické prevedenie hry je veselé a a zábavné. Po hracom poli Vám prejde pri Wild symbole horská dráha s konfetami. Okrem zábavy a vzrušenia, Vám táto hra ponuka aj zaujímavé funkcie a symboly.

Symboly

V hracom automate Cash Coaster sa stretnete s tematickými symbolmi, ktoré neodmysliteľne patria k zábavnému parku. Patria k nim: ľadová drť, popcorn, cukrová vata, zmrzlina, jablko v karamele alebo pracilíky. Medzi obľúbené symboly patria známe Lucky seven v rôznych farbách.

K bonusovým symbolom patria. Symbol Free spin v dvoch farbách, ktorý znásobí Vašu výhru až 30x. Wild symbol s úžasnou grafikou nahrádza všetky symboly.

Zapnite si pásy a užite si jazdu na Cash Coaster plnú výhier!

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Cash Coaster a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Cash Coaster
Game Platform IGT
Reels 5
Lines 30
Graphics 5/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Peniaze