Candy Spins

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Candy Spins

Na video automate Candy Spins máte k dispozícii zabalené bonusové symboly do sladkých cukroviniek rôznych druhov a chutí. Na piatich valcoch ponúka hra skvelých dvadsať výherných línií a množstvo špeciálnych funkcií. Nájdete tu Super Wild, Candy Bomb, Lollipop Bonus a tiež voľné roztočenia.

Vyberte si cukrík, alebo inú sladkú pochutinu, ktorú automat ponúka roztočením online valcov. Čaká na vás veľa zábavy, dostatok energie prostredníctvom sladkých pochutín a výnimočné odmeny. Pridajte sa aj vy.

Ak vás občas zasiahne bolesť nostalgie smerom k starým automatom, potom tu pre vás môžeme niečo mať. Bars and Bells je elegantná hra, ktorá je poctou klasickým automatom. Má síce pár zaujímavých bonusových funkcií, takže tu by malo byť niečo pre každého. Dobre navrhnuté a že všetky symboly sú tradičného druhu.

Mal by si skúsiť svoje šťastie

Dizajn automatu úplne zodpovedá jeho téme. Teplé, svetlé farby aj krásne obrázky. Grafika spolu s hudobným sprievodom sú tiež zaujímavé. Pri počúvaní ponúkanej hudby sa zdá, že putujete do útulnej cukrárne. Možno sa ocitnete v cukrárni z detstva a zacítite aj sladký tovar, ktorý zdobil celý obchod. Nájdete tu praclíky aj karamelové figúrky.

Rovnaký dojem sa prenesie do hracieho automatu Candy Spins - všetko vyzerá tak pekne a magicky, že tieto krásy len obdivujete. Hra obsahuje 5 valcov v 3 radoch spolu s 20 výplatnými líniami.

Z bonusových a ďalších funkcií v hre sú nasledujúce: Otáčanie zadarmo, symboly Scatter a Wild, hra na výber objektov, multiplikátor, náhodné a ďalšie symboly Wild, ako aj nahradenie znakov. Okrem toho sa ponúka celkom dobrý jackpot 400 000x.

Spoločnosť MetaGu spravidla usilovne pracovala na vytvorení tohto automatu. Takže ak hráč zbožňuje sladkosti, ale nechce, aby jeho túry k zubárovi neboli príliš časté, potom si ho môžete vychutnať pomocou hracieho automatu Candy Spins.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Candy Spins a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Candy Spins
Game Platform Leander Games
Lines 20
Reels 5
Rows 3
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Peniaze