Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Candy Bars

Na hracom automate Candy Bars si pochutnáte v cukrárni na rôznych druhoch chutných kúskov cukríkov z mliečnej čokolády, ktoré poletujú po valcoch. Pochutnáte si na sladkom pokušení, kde stretnete Lízanky, peppermints, gumdrops, sedmičky a iné cukrovinky. Naplňte valce jednou z niektorých týchto sladkostí a získajte navyše sladké Blackout výhry. Okrem tohto je tu k dispozícii aj progresívny jackpot. Ak vyplníte výherný automat Candy Bars na 2 valci čokoládou, získate Snack size Jackpot, pri vyplnení 2 a 3 valca čokoládou, získate King Size Jackpot, a pri 2,3 a 4 až Giant Size Jackpot. Zo špeciálnych symbolov tu nájdete Wild, ktorý vašu výhru zdvojnásobí, alebo až štvornásobní.

Sladká odmena v podobe progresívneho jackpotu poteší

Téma čokoládových cukroviniek na automatovej hry Candy Bars je lákadlom snáď pre každého, aj tvorcovia IGT sa s ňou vyhrali a na štyroch valcoch vám ponúkajú získať až 50 výherných línií. Sladké odmeny sú pripravené pre každého hráča.

Zahrajte si mnoho ďalších populárnych online kasínových hier. Pre skutočných hráčov medzi nami je zoznam všetkých online kasín, kde nájdete aj najnovšie správy a bonusy z kasín. Určite vám odporúčame pozrieť aj ďalšie ovocné automaty a video poker.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Candy Bars a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Candy Bars
Game Platform IGT
Reels 5
Lines 50
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Hracie Automaty Zadarmo