Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Candy Bars

Na hracom automate Candy Bars si pochutnáte v cukrárni na rôznych druhoch chutných kúskov cukríkov z mliečnej čokolády, ktoré poletujú po valcoch. Pochutnáte si na sladkom pokušení, kde stretnete Lízanky, peppermints, gumdrops, sedmičky a iné cukrovinky. Naplňte valce jednou z niektorých týchto sladkostí a získajte navyše sladké Blackout výhry. Okrem tohto je tu k dispozícii aj progresívny jackpot. Ak vyplníte výherný automat Candy Bars na 2 valci čokoládou, získate Snack size Jackpot, pri vyplnení 2 a 3 valca čokoládou, získate King Size Jackpot, a pri 2,3 a 4 až Giant Size Jackpot. Zo špeciálnych symbolov tu nájdete Wild, ktorý vašu výhru zdvojnásobí, alebo až štvornásobní.

Sladká odmena v podobe progresívneho jackpotu poteší

Téma čokoládových cukroviniek na automatovej hry Candy Bars je lákadlom snáď pre každého, aj tvorcovia IGT sa s ňou vyhrali a na štyroch valcoch vám ponúkajú získať až 50 výherných línií. Sladké odmeny sú pripravené pre každého hráča.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Candy Bars a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre