Butterfly Staxx

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Butterfly Staxx

Nespočetné množstvo motýľov s prekvapivými odmenami vám prináša výherný automat Butterfly Staxx od tvorcov NetEnt. S nezvyčajným množstvom výplat vás určite prekvapí každé roztočenie v online kasíne. Doprajte si ešte väčšiu porciu zábavy s najnovším video automatom Butterfly Staxx, kde s najcennejším symbolom motýľom získate nezvyčajné výhry.

Tak ako sme pri NetEnt zvyknutý je aj tento výherný automat vysokej kvality a hráčom ponúka fantastický herný zážitok. Na našom webe si motýle môžete zahrať úplne zadarmo a bez nutnosti registrácie. Ak ste hráč, neváhajte navštíviť online kasína z našej ponuky.

Vyberte si z ďalších veľmi žiadaných online kasínových hier v kategóriách stieracie žreby a Stolové Hry. Pre najobľúbenejších hráčov máme zoznam on-line kasín v bočnom paneli týchto webových stránok. Nájdete tu aj najnovšie novinky v kasíne a praktické súhrny bonusov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Butterfly Staxx a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Butterfly Staxx
Game Platform NetEnt
Game Features Re-Spins, Butterfly Spins, Scatters
HD Yes
Lines 40
Reels 5
Rows 4
Symbols A, K, Q, J, Butterfly, Flowers
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online