Hracie automaty Butterflies

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Butterflies

Na automate Butterflies s témou prírody od NextGen Gaming môžete pozorovať rôznofarebné motýle, ktoré si poletujú vo voľnej prírode. Sadnite si na veľkú zelenú lúku a vychutnajte si krásy prírody. Na piatich valcoch video automatu nájdete okrem motýľov aj kvety, húsenice, dom, a huby, kde môžete napočítať dvadsať výherných línií.

V prírode vám neunikne bohatá nádielka

Zo špeciálnych bonusov na hracom automate Butterflies nájdete wild a scatter symboly, tiež bonus. Motýlí dom je wild symbolom a dokáže nahradiť všetky ostatné symboly vo výherných kombináciách. Scatter predstavuje symbol kvetu a môžete s ním získať voľné roztočenia. Počas základnej hry môžete natrafiť aj na jackpot, ktorý sa tu objavuje v hodnote až 7000 hracích mincí. Po každej výhre môžete ešte naviac zdvojnásobiť vyhratú sumu vďaka kreatívnej bonusovej funkcii Wild Butterfly.

Nápadná a veľmi pútavá 3D grafika na výhernom automate Butterflies vás určite zabaví a prinesie množstvo mega výhier.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Butterflies a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Butterflies
Game Platform Instant Play
Reels 5
Lines 20
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo