CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Bust the Bank

Ďalšou novinkou od spoločnosti Microgaming sú online automatové hry Bust the Bank. Hráči sa v nich môžu stretnúť s bandou zlodejov a spolu s nimi sa snažiť o úspešnú lúpež banky. Táto skvelá a zábavná téma určite dominuje všetkým herným valcom. Na nich sa môžete nechať uniesť hlavne precízne graficky spracovanými symbolmi rôzneho druhu. Keďže sa táto online kasíno hra zadarmo týka hlavne zlodejov a ich prekážok, nájdete tu symboly strážnych psov, samotných zlodejov, ozbrojených policajtov, banku, alarm a ďalšiu krásnu policajtku.

Tieto symboly sa zjavujú na piatich herných valcoch, ktoré sú umiestnené na pozadí tvorenom bankovým sejfom s lesklými kovovými stenami, čo dodáva celej hre pocit luxusu bohatstva a naozaj množstva peňazí. V tejto skvelej online hre si užijete až 243 rôznych možností ako vyhrať a získať zaujímavé odmeny. Tento systém je oveľa lepší ako klasické výherné línie, pretože tak máte viac rôznych možností ako získať peniaze a nemusíte iba hľadať výherné kombinácie. Keďže hra výherné línie nemá, existujú iba dva spôsoby ako si staviť peniaze v tejto hre.

Prvý je, že si vyberiete množstvo herných mincí, ktoré stavíte, ale tak isto si môžete vybrať aj druhý spôsob, teda sumu, ktorú ste ochotní staviť a za ňu si kúpite príslušné množstvo herných mincí. Symbol bomby je v tejto online hre zároveň aj Scatter symbolom. Tým hráčom, ktorí majú naozaj šťastie, sa môže podariť získať 3 tieto symboly bomby hocikde na valcoch a tým získajú množstvo voľných kôl.

Vyhrajte voľné zatočenia s Bust da Bank

Maximálne môžete získať až 8 voľných kôl a počas týchto ôsmich voľných kôl dostanete za každý jeden scatter symbol, ktorý sa objaví, jedno voľné kolo naviac. To znamená, že ak budete mať dostatok šťastia, môže sa Vám podariť získavať množstvo voľných kôl a v nich aj celkom slušné výhry. Ďalšou skvelou bonusovou hrou v týchto online hrách je Piggy Bank Bonus. V tejto bonusovej hre môžete získať veľmi veľa výhier, ktoré pozostávajú z náhodného počtu herných mincí, ktoré jednoducho získate.

Aby ste sa dostali do tejto bonusovej hry, bude sa Vám musieť podariť nájsť aspoň jeden symbol tejto bonusovej kasíno hry na strednom valci. Ak sa Vám toto nepodarí, stále máte dostatok šancí na výhru. ďalšou z nich je ďalšia bonusová hra, v ktorej musíte nájsť symbol zeleného sejfu hocikde na valcoch 1 a 5. Tento sejf sa v tom prípade otvorí a ponúkne Vám štedrú odmenu. Dávajte si pozor aj na dvoch mladých zlodejov, Larryho a Boba, ktorí budú utekať pre policajným psom a v tom zhone Vám hodia všetky svoje ukradnuté peniaze.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Bust the Bank a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Bust the Bank
Game Platform Microgaming
Coin Values 0.05
Theme Bank robbery
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 243
Game Features Re-Spins
HD No
Ways to Win 243
Free Spins Yes
3D No
Bet Levels 1
Jackpot No
Wheels 5
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply