Automatová hra Bufallo spirit

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Buffalo Spirit

Tvorcovia Williams Interactive prinášajú automatovú hru Buffalo Spirit s tématikou prírody, ktoré Vás zavedú do domova stepných jeleňov a antilop. Na piatich valcoch môžete napočítať až tridsať výherných línií.

Príroda nás zahŕňa najväčšími výhrami samotnou krásou

Výherné hracie automaty Buffalo Spirit taktiež ponúkajú aj skvelé bonusové symboly, ktoré vám vašu šancu na výhru ešte zvýšia! Prvým z nich je byvol. Tento symbol nahrádza všetky symboly, okrem scatter. Druhým skvelým symbolom je líška, ktorá daruje až 600 kreditov. Posledným z bonusových symbolov je scatter "Buffalo". Scatter symbol hráča obdaruje desiatimi až štyridsiatimi voľnými roztočeniami úplne zadarmo, pomocou ktorých môžete získavať skutočne úžasné peniaze. Scatter vaše výhry ešte aj zdvojnásobuje.
Prírodné krásy obdarujú každého nadšenca výhrami, o ktorých ste doposiaľ len snívali za skutočné peniaze v kasínach s licenciou.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Buffalo Spirit a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Buffalo Spirit
Game Platform Williams Interactive
Game Features Wild substitutions
Theme Traditional American Slot
Technology Flash
Symbols Traditional American Symbols
Rows 3
Reels 5
Reel Type Spinning Video Slot Reels
Min / Max Bet 0.01 / 3.00
Maximum Win 90.00
Lines 30
Jackpot No
HD No
3D No
Bet Levels 1
Coin Values 0.01
Free Spins Yes
Ways to Win 30
Wheels 5
Graphics 5/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 3/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo