Výherné automaty Bruce Lee II

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Bruce Lee II

Výherný automat Bruce Lee II má hernú plochu o rozmere 5x3, pole s otáčajúcimi sa valcami, jednou veľkou hernou mriežkou a tromi menšími. Tvorcovia Williams interactive vám pripravili túto úžasnú hru vďaka ktorej môžete získať až 80 stávkových radov. Stávky na hracom automate Bruce Lee II môžu mať niekoľko rôznych úrovní, a v každom kole možno ľahko nastaviť počet aktívnych radov, výšku stávky aj hodnotu mince.

Zabojujte o mega výhry s Bruce Lee II

Pre všetkých nadšencov automatu Bruce Lee II je pripravené množstvo rôznych bonusových funkcií, ako napríklad wild symboly, voľne umiestnené symboly a veľa príležitostí na získanie roztočení zadarmo s multiplikátorom. V bonusovom kole môžete obdržať až 10 roztočení zadarmo s trojnásobným násobiteľom. Prečo sa nepotešiť skvelou výhrou a pripísať si tak peniaze na herný účet v licencovanom kasíne.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Bruce Lee II a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre