Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Break Away

Fanúšikovia a všetci nadšenci hokeja si na hracom automate Break Away od tvorcov Microgaming vychutnajú aj online hru s touto tématikou, pri ktorej samozrejme nelietajú len puky po ľadovej ploche, ale hlavne výhry. Keďže táto hra ponúka až 243 výherných kombinácií, šancí vyhrať je tu naozaj mnoho. K zisku svojej výhry stačí tam málo, nájsť minimálne tri rovnaké symboly vedľa seba. Ak sa vám to podarí, potom máte hokejovú výhru ihneď na svojom účte.
Symboly zahŕňajú azda všetky klasické symboly spojené s témou hokeja ako sú ihrisko, prilby, ľadové korčule, hokejky, sušienky v košíku a puky.

Skvelý hokejový zápas s neodmysliteľnými výhrami

V tomto automate vás neohromí iba jeho grafická stránka, ale aj jeho funkcie. Užijete si časté výplaty vďaka nahromadeným wild symbolom, smashing wild symbolom, točiacim sa valcom, odmenám za scatter symboly a voľným zatočením až s násobiteľom desiatimi. Predstavujeme vám bonusové symboly, vďaka ktorým môžete získavať zaujímavé peniaze úplne zadarmo. Prvým z nich je BREAK AWAY. Tento symbol dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol tak, aby vznikla nová kombinácia, a vy tak mohli získať nové peniaze na herný účet. Druhým bonusovým symbolom je PUK, ktorý vám zase oplatí peniaze aj v prípade, že sa na hernom pláne objaví iba jeden takýto symbol, na miesto troch.

Posledným zaujímavým symbolom je potom FREE spins, ktorý vám daruje veľa voľných spinov, ktoré vám zase zaručujú kvalitnú výhru. Obrovské výhry sú skvelým začiatkom. Výherný automat Break Away má takmer fotorealistickú grafiku, kde boli využité pokročilé technológie. Keď to spojíte s nadšenými burácajúcimi fanúšikmi, tak sa budete cítiť, že ste práve v hokejovej aréne.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Break Away a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Break Away
Game Platform Microgaming
Ways to Win 234
Reels 5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo