CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Bork Berzerker Hac'N'Slash

Vývojári spoločnosti Thunderkick boli inšpirovaný nórskymi legendami, konkrétne hlavným hrdinom v tomto príbehu je Børk. Je to bláznivý bojovník schopný zničiť všetkých svojich nepriateľov. Na video automate s názvom Bork Berzerker Hac'N'Slash vám ponúkajú na piatich valcoch skvelých dvadsať výherných línií. Počas hry vám spoločnosť budú robiť kreslené karikatúry, ktoré predstavujú nepriateľom pre Børka vykreslené peknými scénkami. Nezvyčajná grafika, skvelé scény, ktoré rozprávajú príbeh človeka, ktorý bojuje proti monštrám, aby zachránil svoju lásku.

Kreatívne výhry pri porazení nepriateľa

V hre nájdete 4 prémiové symboly reprezentované dievčaťom a monštrami a symbol dievča zaplatí až 50 násobok za 5 takýchto symbolov na výplatnej línii. Základné symboly s nižšou výplatou predstavujú 3 rôzne písmenká nórskeho jazyka. K dispozícii je tiež wild symbol, ktorý funguje ako rozširujúci sa. V bonusovej hre môžete očakávať zaujímavé odmeny. Vašou úlohou bude ochrániť hrdinu zo zajatia pred zúrivými monštrami a získať tak víťazstvo.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Bork Berzerker Hac'N'Slash a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Børk Berzerker Hac'N'Slash
Game Platform Thunderkick
Technology HTML5
Reels 5
Lines 20
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online