BOOK OF IMMORTALS

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Book of Immortals

Výherný automat Book of Immortals vytvorený spoločnosťou iSoftBet na svojich piatich valcoch ponúka dvadsať výherných línií. Hlavnými hrdinami sú tu egyptský faraónovia. Preskúmajte zabudnuté poklady starovekého Egypta na hracom automate.

Prostredníctvom špeciálnych funkcií ako napríklad Wild, FreeSpins, Scatter symbols, Feature: Substitution Symbols, Bonus wheel, Symbol Swap ponúka zaujímavé odmeny online. Samotný online automat  Book of Immortals vás zavedie svojim dizajnom do futuristického sveta, kde sa starí egyptskí bohovia vracajú k životu.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Book of Immortals a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Book of Immortals
Game Platform iSoftBet
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 10
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry