Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Bonanza

Ponorte sa do krás prírody s video automatom Bonanza od tvorcov Big Time Gaming, ktorý ponúka na šiestich valcoch množstvo funkcií a bonusov s veľkou dávkou zábavy. Prírodu čistú ako krištáľ si môžete vychutnať každým roztočením valcov, ktoré disponujú s veľkým množstvom výherných línií.

Vodopád ziskov každým roztočením

V hracom automate Bonanza nájdete okrem kartových symbolov aj symboly pestrých drahých kameňov, ktoré vás odmenia veľkým balíkom peňazí, v prípade že si zahráte tento zaujímavý automat online. V lone prírody si vychutnávajte všetko bohatstvo, ktoré môžete vlastniť aj vy.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Bonanza a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Bonanza
Game Platform Big Time Gaming
Technology HTML5
Free Spins Yes
Game Features Multipliers
Min / Max Bet 0.20 / 20.00
Reels 7
Ways to Win 117 649
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online