Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Bon Bon Bonanza

Súhra sladkých chutí vás pohltí neodolateľnými odmenami na arkádovej hre s názvom Bon Bon Bonanza od developerskej spoločnosti Playtech. Ukryté odmeny si vychutnáte na hracej ploche v podobe mriežky 9 x 9.  V prípade ak získate 3 zhodné symboly vo vertikálnej alebo vodorovnej línii, vtedy získavate vaše výhry. V základnej hre je potrebné zadať stávku, rotáciu a čakať kým sa symboly presunú smerom dole na obrazovke.

Dajte šancu sladkej odmene

Potešte svoje chuťové poháriky zaujímavými odmenami vo výhernej línii. Explózia výhier sa dostaví aj v bonusových kolách, kde na vás čaká množstvo roztočení zadarmo. Prostredníctvom funkcie Mega Feature, môžete získať i ohromujúcu stávku 200 násobok výhry v priebehu  zábavných bezplatných hier.

Musím spomenúť ďalšie symboly ako Dynamit a Bomba.  Ak chcete aktivovať symbol Dynamite, musíte ho použiť v spojení s dvomi zodpovedajúcimi symbolmi. Akonáhle sa aktivuje, vyfúkne celý rad a udelí cenu stávky x 5. Pri symbole Bomba, udelí cenu sáčku x 10. Hra obsahuje taktiež progresívny jackpot, ktorý je k dispozícii iba v skutočnej hre a je financovaný podielom každej stávky pri jej hraní.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Bon Bon Bonanza a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Bon Bon Bonanza
Game Platform OpenBet
Technology HTML5
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo