Automatová Hra Blood Suckers

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Blood Suckers

Ste fanúšikom upírskej tématiky? Milujete filmy a seriály plné upírov a dobrodružstva? Automatová hra Blood Suckers je pre Vás to pravé.

Blood Suckers patrí stavbou ku klasickým automatovým hrám. Hra sa odohráva na 5 valcoch a 3 riadkoch v nebezpečnom a tmavom podzemí. Blood sucker ponúka až 25 výherných línii a jednu bonusovú hru. Nechýbajú ani špeciálne symboly, ako Wild a Scatter symbol.

Bonusová hra

Automatová Hra Blood Suckers ponúka aj skvelú bonusovú hru. Na jej spustenie musíte získať minimálne 3x Symbol Bonus. Ak sa Vám to podarí, prejdete do bonusovej hry plnej zakrytých rakiev. Vyberáte si z rakiev a zabíjate upírov, ktorý sú vo vnútri dovtedy, kým nenatrafíte na prázdnu rakvu. Vtedy hra končí.

Užite si zábavu s touto Automatovou hrou plnou upírov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Blood Suckers a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Blood Suckers
Game Platform NetEnt
Technology Flash
Rows 3
Reels 5
Lines 25
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo