Blood Suckers 2 kasíno hry zadarmo

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Blood Suckers 2

Zahryznite sa do exkluzívneho pokračovania očakávaného príbehu upírskeho dobrodružstva inšpirovaného Draculm, či ságou Twilight. Zahrajte si hrací automat Blood Suckers 2. Päť valcový video slot od NetEnt s 25 výhernými líniami, ktorý prináša množstvo bonusov a funkcií vďaka ktorým budú rásť vaše zisky. Pustite sa každým roztočením valcov do lovu za strateným pokladom, kde zohráva hlavnú úlohu mladý upír.

Vzrušujúca hra plná upírskych výhier

Výherný automat Blood Suckers 2 obsahuje špeciálne bonusy ako napríklad: Blood Rose roztočenia zadarmo, Wilds, skrytý poklad bonusovej hry, Scatter Shot a Bonus Shot a nechýbajú rakvy, krv a upíry, ktorý sú neoddeliteľnou súčasťou samotnej hry. Odhaľte svoje možnosti v ukrytom upírskom poklade a siahnite na ich bohatstvo. Nájdite poklad mladej vampírskej rodiny a užívajte si krvavú hru plnú prekvapivých výhier.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Blood Suckers 2 a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Blood Suckers 2
Game Platform NetEnt
Theme Vampires
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 25
HD Yes
Game Features Multipliers, Scatters, Treasure Bonus Game, Scatter Shot, Bonus Shot, Great Treasure Win
Free Spins Yes
3D Yes
Graphics 8/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online