Hracie automaty online free Blade

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Blade

Blade – polovičný upír

Blade – polovičný upír, ktorý sa pohybuje medzi dvomi svetmi, svetom ľudí a svetom upírov. Hoci je sám polovičným upírom, nekompromisne proti nim bojuje a tým sa im krvavo mstí za smrť svojej matky, ktorú jeden z upírov počas tehotenstva pohrýzol. Blade je Vám určite známy z komiksov či filmu, kde ho herecky stvárnil Wesley Snipes a má svoje stále miesto v tomto po ňom pomenovanom jedinečnom 5-valcovom hracom automate s 20 výhernými líniami.

Symbolmi v hracom automate Blade sú jednotlivé hracie karty 10, J, Q, K a eso. Okrem toho je tu logo Blade a Blade-Split, cesnak, pomník, kríž a mnohé iné symboly. V slote sa nachádza aj niekoľko špecifických funkcií. Scatter-symbolom je logo Blade a na základe tohto symbolu môžu Vaše výhry niekoľkonásobne narásť. Ak získate 2 Scatter-symboly s logom Blade, získate späť svoj vložený vklad, pri troch symboloch sa Váš vklad navýši o päťnásobok a pri štyroch získate 20-násobný multiplikátor. Ak by ste mali naozaj veľké šťastie a získate dokonca až 5 Scatter-symbolov, patrí Vám 100-násobný multiplikátor.

A pritom vôbec nezáleží na tom, na ktorom z valcov sa tento symbol objaví. Výhru máte aj tak istú. Ak tento Blade-symbol, ktorý je Wild-symbolom hry v  Blade vytvorí výhernú líniu, spustia sa bonusové kolá. Funkcia Blade-Split-symbol umožňuje zozbierať až 6 rovnakých symbolov a môže sa úplne náhodou objaviť na poslednom z valcov. Posledný symbol tejto výhernej kombinácie sa okamžite zdvojnásobí. 6 rovnakých symbolov zhodnocuje Vašu výhru, no jej výške v prvom rade závisí od Vášho vkladu. Vyhrať sa dá až 25 000 mincí. Tento Blade-Split symbol sa nachádza tak v hlavnej hre, ako aj v bezplatných bonusových hrách.

Ak natrafíte na tento symbol, získavate 15 voľných kôl a 2 až 5-násobný multiplikátor k tomu. Najvyšší multiplikátor je na hranici 25 000 a umožní Vám tak výhru až štvrť milióna eur. Pri Blade-symboloch v bezplatných kolách ide o Extra-Wild-symbol a s jeho pomocou sa môžete dopracovať k veľkému počtu bonusových hier. Tento slot tvoria medzi hráčmi veľmi obľúbení Marvel-hrdinovia a pochádza z dielne Playtech-u. O zábavu je teda postarané a na dotyk sú aj 3 Jackpoty, dokonca v miliónových výškach. Máme tu zastúpený Hero Jackpot, Super Hero Jackpot a Marvel Hero Jackpot. Nesmiete premeškať jedinečnú šancu a možnosť získať Marvel Mystery Progressive Jackpot. Možno budete práve Vy jedným z tých šťastlivcov, ktorý naň siahne.

Veľa šťastia a zábavy.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Blade a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Blade
Game Platform Playtech
Reels 5
Lines 20
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo TV