Black Widow

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Black Widow

Hlavnou postavou automatu Black Widow zdarma je čierna vdova, ale nejedná sa o pavúka. Hra od tvorcov IGT ponúka štyridsať výherných línií. Pozadie hry má hnedý kvetinový dizajn s pavúčím sieťami. Symboly hry predstavujú logo automatu Black Widow, samotnú čiernu vdovu, pár jej mužských obetí a klasické kartové symboly. Najcennejším symbolom je tu logo samotnej hry, ktoré je zároveň wild symbolom. Druhým bonusovým symbolom je "jed". Ten hráčom daruje až 7 voľných spinov, s ktorého pomocou získavate ďalšie skvelé výhry. Čierna vdova sa pred ničím nezastaví preto buďte opatrní.

K veľkým peniazom už máte veľmi blízko

S týmto zábavným automatom online Black Widow plnom úžasných funkcií môžete získať skvelé peniaze na váš herný účet v licencovaných kasínach EU za skutočné peniaze. Výherný automat Black Widow je dostupný na mobilnú aplikáciu od IGT. Táto aplikácia vám hranie tejto a aj iných hier od IGT uľahčí nezávisle na tom, kde sa nachádzate. Prajeme veľa výherných zážitkov s nami.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Black Widow a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Black Widow
Game Platform IGT
Reels 5
Lines 40
Graphics 4/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo