Výherné automaty Birds on a Wire

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Birds on a Wire

Určite Vás prekvapí výherný automat Birds on a Wire z dielne spoločnosti Thunderkick, na ktorých môžete vidieť rôznych farebných vtákov sediacich na drôtoch vysokého napätia. Určite vás zaujmú svojím vzhľadom na prvý pohľad, ale taktiež zaujímavými výhrami, ktorý automat ponúka. Skladá sa z piatich valcov, na ktorých môžeme napočítať až 17 výherných línií.

Vaše víťazstvo visí na drôte vysokého napätia

Hrací automat Birds on a Wire ponúka padajúce symboly, expandujúce zástupné symboly wild, násobiteľa a bonusovú hru, vďaka ktorej si to ešte viac užijete.

Prvým symbolom je KRABICA, tá vám získa hneď niekoľko voľných spinov, pomocou ktorých môžete vyhrávať zaujímavé peniaze úplne zadarmo, pretože za spiny nemusíte staviť ani korunu. Druhým bonusovým symbolom je KOS, ktorý zase dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol takým spôsobom, aby vznikla nová bonusová kombinácia, a tým pádom aj ďalšie skvelé výhry. Okrem iného sa môžete tešiť z násobičov vašich výhier, takže získavate znásobené výhry a tým väčšie peniaze na váš herný účet.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Birds on a Wire a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Birds On A Wire
Game Platform Thunderkick
Theme Birds on Wire
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 17
HD Yes
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo