Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Big Wheel

Zahrajte si nestarnúci klasický automat Big Wheel, pričom si zaspomínate na reálny hrací automat, kde zazvonia mince šťastia. Čaká na vás množstvo bonusov s veľkými šancami na skvelé výhry.

Roztočte svoje šance na klasike

Stretnete tu symboly Big Wheel, kačičku, hrozno, zvončeky, pomaranče, čerešne a višne. Náhodne môžete získať funkcie ako automatické Nudge, Super Spin, Bláznivý Reel Bonus a iné náhodné symboly. Prostredníctvom špeciálnych symbolov a funkcií na tomto klasickom automate Big Wheel si doprajete s trochou šťastia aj vytúžený jackpot, s ktorým hra disponuje.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Big Wheel a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Big Wheel
Game Platform Realistic Games
Bet Levels 1
Technology HTML5
Rows 3
Reels 3
Reel Type Spinning classic reels
Min / Max Bet 0.25 / 100
Maximum Win 600.00
HD No
Jackpot Yes
Ways to Win 1
Game Features Nudge Value
Free Spins No
Coin Values 0.20
3D No
Lines 1
Wheels 1
Graphics 3/10
Sound Effects 3/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Ovocné Automaty Retro