Big Bot Crew

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Big Bot Crew

Video automat Big Bot Crew od vývojárov spoločnosti Quickspin nabitý množstvom akcií vás prevedie metropolou budúcnosti plnej technických premien v spoločnosti robotov. Na piatich kotúčoch výherného automatu Big Bot Crew môžete napočítať štyridsať výherných línií. Ak sa chcete na istý okamih stať súčasťou paralelného vesmíru, kde pomáhate deťom, ktoré robia budúce roboty, môžete sa pripojiť a roztočiť valce automatu v online kasínach.

Vysoko efektívna grafika, skvelá zábava a výlet do budúcnosti, kde sa môžete pripojiť k skupine detí, ktoré robia roboty. Ich najväčším vynálezom je Bigbot, červený robot, ktorý prináša veľa výplat. K veľmi atraktívnym funkciám patria funkcie Bigbot Respins, Mystery Nudge a Free Spins, ktoré disponujú zaujímavými odmenami. Okrem robotov rôznych veľkostí a farieb sa vám predstaví na valcoch ich tím. Zoznámte sa so všetkými členami posádky. Tím špičkových špecialistov zložený s Matsuom, ktorý je vodca detí, Danielle, jediné dievča v skupine a Joaquin, ktorý je zodpovedný za montáž robotov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Big Bot Crew a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Big Bot Crew
Game Platform Quickspin
Reels 5
Free Spins Yes
Game Features Re-Spins
Lines 40
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Automaty Online Peniaze