Videoautomaty Big Bang

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Big Bang

Pozorujte nádherné vesmírne divadlo na výhernom video automate Big Bang a získajte skvelé výhry aj vy. Pozrite si vznik sveta od tvorcov NetEnt na piatich valcoch s 25 aktívnymi výhernými líniami.

Naštartujte sa výhrou k svojej vytúženej hviezde

Hrací automat Big Bang obsahuje bohatú škálu bonusových funkcií, ako sú napríklad zástupné symboly, ktoré môžu nahrádzať akékoľvek iné symboly, alebo progresívne ukazovatele násobiteľa, ktorý zvýši vašu výhru až na 32 násobok.

Hrací automat sa môže pochváliť moderným grafickým spracovaním a príjemnou hudbou. Symboly na valcoch sú profesionálne spracované. Hrateľnosť zlepšuje aj takzvaný wild symbol, ktorý môže nahradiť ktorýkoľvek z ostatných.
Chyťte sa tejto jedinečnej príležitosti a zatočte valcami videoautomatu Big Bang, kde na vás čakajú výhry v tajomnom vesmíre.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Big Bang a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Big Bang
Game Platform NetEnt
Technology Flash
Rows 3
Reels 5
Lines 25
Free Spins Yes
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo