Big bad wolf výherné automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Big Bad Wolf

Navštívte v čare krásnej prírody príbytok prasiatok na hracom automate Big Bad Wolf, ktoré sa vám odmenia prekvapeniami v podobe rozprávkových výhier. Zachráňte tri prasiatka pred veľkým zlým vlkom a získajte prostredníctvom bonusov, ktorými hra disponuje ešte viac peňazí na hrací účet v online kasínach.

Porazte zlého vlka a vysloboďte statočné prasiatka

Počas veselého dobrodružstva sa na video automate Big Bad Wolf stretnete s režimom padajúcich valcov, funkciou prasiatka sa menia na Wild symboly a roztočeniami zadarmo s funkciou zbúrania domčeka. Tieto špeciálne symboly a funkcie sa postarajú o vyššie zisky a skvelé výhry. Podľahnite pokušeniu a staňte sa súčasťou rozprávkových výhier kedykoľvek chcete.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Big Bad Wolf a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Big Bad Wolf
Game Platform Quickspin
Technology Flash
Rows 3
Reels 5
Lines 25
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo