Výherné automaty Bier Haus

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Bier Haus

Pre všetkých milovníkov piva, spoločnosť Williams interactive vytvorila hrací automat Bier Haus. Ak milujete pivo, a zároveň si rád zatočíte valcami výherných automatov, potom skvelý výherný automat Bier Haus je práve pre vás. Až 40 výherných línií sa ukrýva v tejto úžasnej hre, ktorá je zameraná na obľúbený nápoj tzv. zlatistý mok.

Uhaste si smäd aj so skvelou výhrou

Všetky výhry na automatovej hre sa navyše vyhodnocujú zľava doprava, a k zisku výhry potrebujete aspoň tri rovnaké symboly vedľa seba.
Nechýbajú zaujímavé bonusy, ktorým je samotné pivko. Symbol piva dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol tak, aby mohla vzniknúť nová bonusová kombinácia, a môžete získať aj nové bonusové peniaze priamo na hrací účet. Rozhodne nečakajte a založte si účet v licencovanom kasíne, a získavajte skvelé peniaze ešte dnes. Určite nebudete ľutovať. Výherné automaty Bier Haus si obľúbia nielen fanúšikovia vychladeného zlatého moku, ale tiež priaznivci napríklad až 80 roztočení zadarmo.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Bier Haus a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre