Berry Burst Max

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Berry Burst Max

Maximálnu dávku vitamínov si môžete vychutnať na hracom automate Berry Burst Max, ktorý pochádza z dielne tvorcov NetEnt. Na piatich valcoch valcoch automatu máte k dispozícii nespočetné množstvo sladkého a chutného ovocia, taktiež jednou z najdôležitejších z bonusových funkcií sú rozširujúce sa wilds symboly, vďaka ktorým budete mať vyššie šance výhier. Limetky, hrozno, pomaranče aj maliny, to všetko si namiešate každým roztočením online valcov v kasínach s licenciou.

Doprajte si najmodernejšiu 3D grafiku kombinovanú s impozantnou animáciou, ktorá prispieva k bezchybne vykonanej ovocnej téme. Naplňte svoje chute sladkou šťavou z obľúbeného šťavnatého ovocia. Automatová hra Berry Burst Max patrí medzi jednoduché kasíno hry plné zábavy a fantastických odmien už dnes. Maximum pre vás prostredníctvom online hry znamená maximálnu výhru dvojnásobku štandardnej verzie, presvedčte sa o tom sami.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Berry Burst Max a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Berry Burst Max
Game Platform NetEnt
Theme Video slot inspired by a Fruit Machine
Technology HTML5
Symbols Fruit Symbols, Hearts
Rows 3
Reels 5
Lines Cluster System
Free Spins Yes
HD Yes
Game Features Re-Spins, Expanding Wild
Ways to Win N/A
3D Yes
Bet Levels 10
Coin Values 0.01 - 2.00
Jackpot Yes
Wheels 5
Graphics 10/10
Sound Effects 10/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Ovocné Automaty