Beetle Jewels

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Beetle Jewels

Chrobáčikovia s množstvom šperkov vám prepletú veľkú pavučinu rozprávkových výhier na video automate Beetle Jewels, ktorý je k dispozícii online a bez možností vkladu pre každého. V plnej nádhere tu nájdete rôzne druhy hmyzu vrátane pavúkov, kobyliek, ale aj chrobákov, ktoré vám odhalia svoje najtajnejšie a najdrahšie drahokamy.

Aj oni sa podelia o svoje najdrahšie poklady. Zoznámte sa aj vy s chrobákmi a ich magickými výhrami roztočením valcov online automatu Beetle Jewels.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Beetle Jewels a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Beetle Jewels
Game Platform iSoftBet
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 10
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo