Výherný Automat Beach

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Beach (Pláž)

Výherný automat Beach od spoločnosti NetEnt Vám prináša Leto, čas dovoleniek, slnka  a závratných výhier. Neváhajte a poďte si zahrať tento slnkom zaliaty výherný automat, ktorý Vám prináša super funkcie a zábavu. Tento automat je graficky veľmi pekne spracovaný a za zvukov šumenia mora pôsobí ukludňujúco a príjemne.

Výherný automat Beach je netradičný, nemá žiadne valce, na ktorých by sa točili symboly. Na miesto nich, Vám symboly prinesú vlny osviežujúceho mora. Môžete sa tešiť na odkazy v sklenenej fľaši, morské živočíchy, perly, truhlice, ale najviac vás poteší milá chobotnička. Keď  Vám vlna vyplaví na breh túto chobotničku buďte si istý, že vyhráte. Chobotnička svojimi chápadlami premiestni symboly tak, aby ste mali čo najvyššiu výhru.

Pre hráčov, ktorí majú šťastie, máme zoznam všetkých online kasín v bočnom panely našich webových stránok. Nájdete tu tiež všetky kasíno novinky a prehľady bonusov. Určite si nezabudnite pozrieť kategórie video poker a ruleta.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Beach (Pláž) a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Beach
Game Platform NetEnt
3D No
Bet Levels 10
Coin Values 0.01
Free Spins Yes
Game Features Wild substitutions
HD No
Lines 20
Reels 5
Rows 3
Symbols All different sea creatures
Technology Flash
Ways to Win 20
Jackpot No
Wheels 5
Graphics 6/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo