Výherný automat Battlestar Galactica

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Battlestar Galactica

Battle star Galactica je online výherný automat s úžasnou grafikou. Nájdete v ňom rôzne postavičky z rovnomenného filmu Battlestar Galactica

Herné módy

V tomto výhernom automate môžete hrať v troch rôznych herných módoch, ktorými sú Normal, Run a Fight, ktoré môžete počas hry prepínať. Každý z nich má iný herný princíp.

Samozrejme, že začínať budete v móde ‚Normal‘, kde sú Wild a Stacked symboly iba na prvom valci a môžete tam získať až 15 voľných kôl s trojnásobným výhrami, ak nájdete aj Scatter symbol v počte tri a viac. Ak sa raz hra prepne do Run módu, všetky výhry začnú platiť zľava doprava a zároveň sprava doľava naraz. Môže sa objaviť aj špeciálny FTL symbol hocikde na strednom valci a ten zapríčiní aj zobrazenie takzvaných Royal symbolov na valcoch a tie Vám prinesú náhodné okamžité výhry.

Fight mode sa taktiež náhodne zapína počas Run módu. V ňom sa náhodné symboly môžu premieňať na Wild symboly hocikedy počas hry, pričom tieto Wild symboly sa taktiež môžu premeniť na dva a vytvoriť tak viac výherných kombinácií. 3 alebo viac Scatter symbolov tu spúšťa voľné kolá.

Okrem týchto troch herných módov sa v hre nachádza aj niekoľko bonusových hier, ku ktorým sa môžete jednoducho dopracovať hraním výherného automatu Battlestar Galactica

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Battlestar Galactica a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Battlestar Galactica
Game Platform Microgaming
Ways to Win 234
Reels 5
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo TV