Batman výherný automat

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Batman

Superhrdinu Batmana si môžete vychutnať aj na výhernom automate Batman od tvorcov NextGen Gaming. Kto videl film Batman určite musí skúsiť aj automatové prevedenie. Tento automat má v sebe dej, náboj, dobrodružstvo - jednoducho všetko, čo akčná hra potrebuje. Netopierí muž alias Batman zasahuje v meste všade tam, kde je to potrebné, aby nastolil spravodlivosť a poriadok. Tento slávny komiksový hrdina si našiel svoje pevné miesto nielen na striebornom plátne, ale aj na automatoch má veľký úspech. Na piatich valcoch automatovej hry Batman môžete napočítať až päťdesiat výherných radov.

Superhrdinské možnosti výhier

Stretnite sa aj vy s vaším obľúbeným superhrdinom na hracom automate Batman, kde na vás čaká skvelý herný zážitok a navyše možnosť vyhrať slušný obnos peňazí. Zo špeciálnych symbolov tu nájdete Wild, ktorý stvárňuje samotný Batman, ten nahrádza akýkoľvek symbol, a vy tak máte možnosť vyhrať ďalšie peniaze navyše. Vyhrajte roztočenia naviac so symbolom Batman, kedy sa hromadné symboly zablokujú a výhry sa zdvojnásobia. Vyššie výhry vás čakajú so špeciálnou funkciou "BONUS BET"(Bonusová stávka), ktorú si môžete v hre aktivovať. Hrajte s Bonusovou stávkou a získajte symboly Wild naviac. Ďalší s bonusových symbolov tu stretnete aj Scatter, ktorým je netopier. Pripravte sa na poriadnu dávku adrenalínu s množstvom nečakaných mega výhier.

Nezabudnite si pozrieť zoznam veľmi žiadaných online kasínových hier, ktoré čakajú na vás práve teraz v kategóriách blackjack a stolové hry. Vytvorili sme tiež užitočný zoznam všetkých online kasín v bočnom panely tejto webovej stránky. Odporúčame vám pozrieť sa aj na novinky a bonusy v kasíne.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Batman a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Batman
Game Platform NextGen Gaming
Reels 5
Lines 50
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo TV