Hracie automaty Basketball Star

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Basketball Stars

Čo poviete nato, zúčastniť sa basketbalového zápasu NBA? Prečo nie? Práve teraz to môžete zažiť aj na hracom automate Basketball Stars. Tvorcovia spoločnosti Microgaming sa inšpirovali témou tohto profesionálneho športu, s ktorou si úžasne poradili a zachytili pravú atmosféru a napätie, kde môžete získať až 243 výherných kombinácií. Táto hra vás zabaví aj funkciami inšpirovanými basketbalom, kde nebude chýbať jasajúci dav fanúšikom v aréne. Symboly patria neodmysliteľne téme basketbalu, samotná basketbalová lopta stvárňuje Scatter symbol.

Užite si skvelý zápas s množstvom výhier

Na výhernom automate Basketball Stars sa kedykoľvek môže aktivovať náhodne funkcia Strela so zástupnými symbolmi, pri ktorej sa dva valce kompletne pokryjú zástupnými symbolmi, a vy sa môžete tešiť na úžasnú výhru. Aspoň trojica voľne umiestnených symbolov Basketball Star vás prenesie do režimu roztočení zadarmo a vďaka "pohyblivým valcom" môže každá výhra znamenať ďalšie výhry, kde symboly zmiznú, a na ich uvoľnené miesta spadnú zhora nové.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Basketball Stars a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Basketball Stars
Game Platform Microgaming
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 1.00 - 50.00
Game Features Scatter,
Free Spins Yes
Technology HTML5
Ways to Win 243
Graphics 3/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 3/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo